header

 


Uzņēmums Baltijas dehidrētie produkti SIA ir dibināts 2003. gadā Rīgā kā kaltētu augļu piegādātājs ražotājiem. Kopš tā laika reģionā mēs varam piedāvāt Baltijas dārzos un mežos sastopamos visu veidu augļus un ogas gan smalcinātā veidā pārtikas ražotājiem, gan uzkodām patērētājiem, kā arī dārzeņus, sēnes, riekstus un citas pārtikas piedevas. Mēs gribam redzēt ar mūsu izejvielām apmierinātus ražotājus un ar kvalitatīviem produktiem pārsteigtus patērētājus.

KAS mēs esam

Sabiedrība Baltjas dehidrētie produkti tika izveidota Baltijas valstu pašā centrā – Rīgā, Latvijā. Atrašanās vieta tika izvēlēta Daugavas labajā krastā, ražošanas un noliktavu teritorijā septiņu hektāru platībā, kas ļauj mūsu birojam atrasties netālu no vajadzības gadījumā pieejamām noliktavām.

BDP uzņēmuma darbinieki ar ilggadēju pieredzi kaltētu produktu rūpniecībā pastāvīgi meklē labākus produktus un uzlabo pakalpojumu sniegšanas līmeni, lai mūsu klientiem piedāvātu nepieciešamo. Kā privāts uzņēmums BDP darbojas kaltēto produktu vairumtirdzniecības jomā. Turpmāk ir paredzēta atsevišķu uzkodu augļu un citu sauso produktu aktīvāka izplatīšana patēriņam.

Piedāvātie produkti atbilst pasaulē pastāvošajiem augstākajiem standartiem. Mūsu mērķis ir piedāvāt šos standartus Austrumeiropas tirgos, pozicionējot uzņēmumu kā premium produktu piegādātāju ražotājiem par samērīgu cenu.


KO mēs piedāvājam

Kā partneri, mēs gribam nodrošināt saviem klientiem labāko izvēli, labāko cenu un labāko pakalpojumu. Lai to panāktu, mēs uzklausam savus partnerus, analizējam sniegtās atsauksmes un rīkojamies nekavējoties, kopā ar piegādātājiem uzlabojot kaltējumus un sniedzot konsultācijas par mūsu produktiem piena, šokolādes, muesli u.c. produktu ražotāju tehnologiem (t.sk. veidojot jaunus produktus).

KĀDĒĻ mēs esam

BDP mērķus galvenokārt nosaka partnerattiecības ar mūsu klientiem un viņu arvien augošo prasību izpilde. Pastāvīgas un ilgstošas attiecības ar mūsu klientiem mums ļauj sniegt ātru un atbilstošu atbildi mainīgajām tirgus prasībām. Mūsu mērķis ir piedāvāt jaunas un ašķirīgas iespējas kaltēto augļu izmantošanai ikdienas uzturā. Apvienojot tradicionālo kaltēšanu un jaunākās tehnoloģijas mumsu kaltētāji nodrošina dabīgu augļu krāsas, aromāta, vitamīnu saglabāšanu. Mūsu partneru – kaltētāju – dēļ mēs esam pietiekami lieli, lai nodrošinātu kvalitāti, kas tiek sagaidīta no profesionāla pārtikas ražotāja, bet vienlaikus arī pietiekami mazi, lai saklausītu jūsu vēlēšanos. Tā kā mūsu piedāvātie produkti tiek arī importēti ES, mēs esam eksperti loģistikas, transporta un dokumentācijas jomā. Ar šo mēs aicinām jūs uzlabot esošos un radīt jaunus produktus. Mūsu mērķis ir izveidot ne tikai jaunas, bet arī saglabāt ciešas un ilgstošas jau esošās attiecības ar mūsu partneriem.

KĀ mēs strādājam

Mūsu vīzijas pamatā ir premium kvalitātes kaltējumi par tirgus stāvoklim atbilstošu cenu. Šo vīziju mēs veidojam apvienojot godīgus darbiniekus, uz kuriem var paļauties, dalītu atbildību un jaunāko informāciju par tirgus stāvokli
 Latvijā, kas jau izsenis tiek uzskatīta par pievilcīgu preču tranzīta un uzglabāšanas vidi.

Ja ir radusies doma par jaunu produktu vai vajadzība pēc tāda, mēs pieliksim visas pūles, lai atbalstītu Jūsu produkta radīšanau no pieejamām izejvielām. Mēs piedāvājam vairāk nekā izejvielas, jo nodrošinām samērīgu intelektuālu un tehnisku atbalstu. Ik dienas mēs izvirzam sev noteiktus mērķus, lai panāktu augstākos inovāciju, paļāvības un kvalitates standartus.

Tāpat mēs apzinamies, ka mūsu darbs būs sekmīgs, ja tādi būs arī mūsu sadrabības partneri. Sniedzot savus pakalpojumus, mēs ceram sasniegt šo mērķi, apvienojot patērētāju cerības un prasības. Mūsu darbību balsta absolūts diskrētums, paļāvība, godīgums, precizitāte, atbildība un spēja pielāgoties.